ליווי וייעוץ משכנתאות

3000.jpg

למה חשוב לתכנן את המשכנתא?

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הכלכליות הגדולות והמשמעותיות שתקבלו בחייכם. משכנתא תסייע לכם להגשים את החלום של רכישת בית. חשוב לזכור שזו החלטה המשפיעה לשנים רבות על איכות החיים שלכם. היכרות עם התנאים והאפשרויות של המשכנתאות השונות ובחירת סוג המשכנתא המתאימה עבורכם יעזרו לכם לגור בבית שלכם בראש שקט.

מה זה אומר לתכנן את המשכנתא?

לפני לקיחת המשכנתא מומלץ לחסוך כמה שיותר כסף משלכם (הון עצמי), לבחון האם זהו התזמון הנכון עבורכם ולבדוק מהו ההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו. בעת לקיחת המשכנתא חשוב להבין את תנאי ההלוואה ולבדוק כיצד תרחישים שונים ישפיעו על ההלוואה שלקחתם. כך תוכלו לתכנן כיצד תעמדו בהחזרי המשכנתא, להפחית את סכום המשכנתא ולהעלות את רמת החיים שלכם.

 

ובכן, משכנתא היא עניין גדול, עניין מורכב, עניין שלכאורה נראה מפחיד, אבל זה לא צריך להיות כך, משכנתא היא בראש וראשונה הלוואה – הלוואה שהבנק למשכנתאות (או גוף פיננסי אחר) נותן לנו כפוף לערך הדירה ויכולת ההחזר שלנו; וכל מה שאנו צריכים לעשות זה בעיקר-

 

  1. להגדיר כמה משכנתא לקחת?

  2. באיזה מסלולים ותנאים?

  3. לכמה שנים לקחת את ההלוואה?

כשהשאלות והתשובות משפיעות כמובן על ההחזר החודשי של משכנתא.

 

אנחנו צריכים לעשות הרבה שיעורי בית לפני לקיחת משכנתא, להבין מהי משכנתא, לפנות אל הבנקים כדי לקבל הצעות, ולהיעזר ביועצים.

אנחנו צריכים להיות בטוחים שבחרנו את המשכנתא הנכונה לנו, וברגע שזה כך – תהליך לקיחת המשכנתא כלל לא אמור להפחיד.

 

התמהיל של מסלולי הריבית במשכנתא מבטא בעצם את פיזור המשכנתא על פני מסלולים שונים (ריבית צמודה, ריבית קבועה, ריבית משתנה) ומאפשר גמישות לשינויים והתאמות בהמשך הדרך.

כשאתם בוחרים נכון, אתם ישנים טוב בלילה.

 

 לפני חתימה על משכנתא

אתם מוזמנים להתייעץ איתנו